Vánoční turnaj druhých ročníků ve hře „bum bác ball“

Dne 18. 12. 2019 proběhl na naší škole Vánoční turnaj druhých ročníků ve hře „bum bác ball“ (BBB).  Jedná se o jednoduchou, míčovou, zábavnou a motivující hru. Zapojeni jsou všichni bez rozdílu tělesného typu a výkonnosti. Navíc tým tvořený šesti studenty může být koedukovaný.

Turnaje se zúčastnilo pět týmů. Z 2A dva týmy, z 2B také dva týmy a z 2G jeden. Studenti předvedli na hřišti náročné herní kombinace, skvělé údery i smeče. Někteří hráči bojovali téměř až do roztrhání těla. Výkony jednotlivých týmů byly výborné a vyrovnané. Proto se turnaj neplánovaně protáhl do dalších vyučovacích hodin.  Studenti projevovali nadšení pro hru a ze svých výsledků měli pochopitelně ti nejlepší radost.

Vítězství v druhém ročníku turnaje si vybojovali studenti z 2A, jejichž družstvo bylo složeno výhradně z chlapců. Ostatní týmy byly smíšené. Na druhém místě skončila třída 2G a třetí byli loňští vítězové, studenti 2B (skupina Šromíci).  

Věříme, že by se turnaj v BBB i nadále mohl stát tradičním předvánočním kláním studentů naší školy.

Studenti, kteří nestřídali a nehráli, tedy diváci, měli za úkol, kromě fandění svému týmu, i zábavný kvíz, který byl na závěr také vyhodnocen. 

 

Hana Obelczová, Sylvie Skalníková