Slavnostní předávání maturitního vysvědčení

Ve středu 31. května 2017 jsme se naposledy rozloučili s našimi absolventy. Ve slavnostní náladě třídní učitelé předali maturitní vysvědčení v Kulturním domě Na Rybníčku. Důležitost a vážnost chvíle potrhlo pěvecké vystoupení Andrei Plachké ze Slezského divadla, kterou na klavír doprovázel náš vážený pan kolega RNDr. Karel Holeš. Mladistvou lehkost vnesli naši žáci Jakub Sollich, Vojtěch Skuplík a jejich kamarád Matěj Mückstein svou interpretací populárních songů.

Vážení absolventi, jsme rádi za každou chvíli, kterou jste byli na naší škole. Každá byla poučná pro vás i pro nás a doufáme, že budete rádi vzpomínat. Přejeme vám v profesním i osobním životě hodně radostí a úspěchů. Mějte fajn život!

Fotografie z předávání maturitního vysvědčení jsou k dispozici na tomto odkazu. Heslo je odpověď na otázku: "Jakou barvu mají sedačky ve vestibulu?"