Dívčí florbal

Ve středu 8. ledna se konalo v tělocvičně na obchodní akademii okresní kolo ve florbalu děvčat. I přes menší účast čtyř družstev (gymnázium Vítkov se na poslední chvíli odhlásilo), měl turnaj silný sportovní náboj, kdy si děvčata sáhla mnohdy až na dno svých sil. Po nezdarech z posledních let, kdy jsme se umísťovali na druhém konci výsledkové listiny, naše dívky mile překvapily.

Poté kdy naše družstvo nestačilo na několik let suverénní střední hotelovou školu, které podlehlo v poměru 7:2, v ostatních duelech dominovalo. Obchodní akademii porazilo v poměru 5:1 a MGO ještě vyšším rozdílem, a to 11:3. A z turnaje si odváží zasloužené druhé místo. Umístění je o to cennější, protože nás reprezentovala děvčata výhradně z prvních a druhých ročníků, což může být nadějí na ještě lepší výsledek do příštích let.

 Všem děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy a blahopřeji k výbornému výsledku.

Reprezentovaly nás:
Soňa Matějková 1.A (brankářka), Michaela Sajašová 2.A, Tereza Sikorová, Natálie Karla Baklíková, Karolína Zdařilová, Adéla Dubcová, Natálie Harazimová, Amálie Kršíková všechny 2.B, Hana Herudková, a Martina Laresová obě 1.B.